MEDLEM AMR

AMR i Slagelse Lærerkreds

Her finder du en oversigt over arbejdsmiljørepræsentanterne i Slagelse Lærerkreds

Antvorskov skole, Sejerøvej 1, 4200 Slagelse - tlf. 58 57 22 00
AMR: Mie Bang
miebang1977@gmail.com  

Baggesenskole, Birchnergade 1, 4220 Korsør - tlf. 58 30 21 21
AMR: Karin Søkamp
karly@slagelse.dk

Boeslunde skole, Borgbjervej 13, 4242 Boeslunde - tlf. 58 14 02 75
AMR: Karina Elsborg
karinaelsborg@yahoo.dk

Broskolen, Birkemosevej 11, 4220 Korsør - tlf. 58 37 01 72
AMR: Lisbeth Søbjerg Rasmussen
lisbethsrasmussen@yahoo.dk

CSU, Rosenkildevej 88B, 4200 Slagelse - tlf. 58 57 57 60
AMR: Anne Holland Falkenberg
abhol@slagelse.dk

Dalmose skole, Blomstervænget 5, 4261 Dalmose - tlf. 58 11 15 10
AMR: Bent Nielsen
bent1@slagelse.dk

Eggeslevmagle skole, Skolevej 8, 4230 Skælskør - tlf. 58 57 97 50
AMR: Dennis Stigfeldt
denst@slagelse.dk

Flakkebjerg skole, Hovedgaden 34, 4200 Slagelse - tlf. 58 18 61 86
AMR: Anne Mette Qvist
fmqvist@privat.tele.dk

Hashøjskolen, Brovej 1, Slots Bjergby, 4200 Slagelse - tlf. 58 58 40 41
AMR: Pernille W. Brandt
pebran@slagelse.dk

Slagelse Heldagsskole, Rosenkildevej 88D, 4200 Slagelse
tlf. 58 86 90 05
AMR: Johnny Lynge Hansen
basse_malle@hotmail.com

Hvilebjergskolen, Kirkerupvej 18, 4200 Slagelse - tlf. 58 54 51 38
AMR: Kirsten Fischer
kirsten.fischer8@skolekom.dk

Kirkeskovsskolen, Næstved Landevej 632, 4243 Rude - tlf. 55 42 14 44
AMR: Susanne Tanderup
susanne.tanderup@skolekom.dk

Klostermarken, Klosterbanken 19, 4200 Slagelse - tlf. 58 57 35 60
AMR: Lars Hemmingsen
larhe@slagelse.dk

Marievangsskolen, Holmstrupvej 7, 4200 Slagelse - tlf. 58 52 29 94
AMR: Klaus Kiaulen
kiaulen@hotmail.com

Nymarkskolen, Østre Allé 67, 4200 Slagelse - tlf. 20 18 44 00
AMR: Henrik Lund Nielsen
henlu@slagelse.dk

Skælskør skole, Gammelgade 10, 4230 Skælskør - tlf. 58 16 08 00
AMR: Mai-Britt Andreasen
mban@dlf.org
AMR: Kristian Isbak Jørgensen
isbak112@gmail.com

Stillinge skole, Bildsøvej 80B, 4200 Slagelse - tlf. 58 54 70 58
AMR: Susanne Vogtmann Lund
susanneparsager@yahoo.dk

Storebæltskolen, Storebælts erhvervspark, 4220 Korsør - tlf. 58 57 23 50
AMR: Silvija Kazija Juel
silvijaandersen@msn.com

Søndermarksskolen, Byskov Allé 41, 4200 Slagelse - tlf. 24 29 68 01
AMR: Lene Hansen
lene.hansen11@skolekom.dk

Talehøre konsulenterne, Torvegade 24 2. sal th, 4200 Slagelse
AMR: Sonja Ramskov 

soram@slagelse.dk

Tårnborg skole, Tjærebyvej 1, 4220 Korsør - tlf. 58 38 03 59
AMR: Michael M. Bønsøe
mozna@hotmail.com

UU Vestsjælland, Willemoesvej 2B 1. sal, 4200 Slagelse
AMR: Karen L. Andersen

Vemmelev skole, Skolevej 2, 4241 Vemmelev - tlf. 58 38 33 31
AMR: Kai Kristian Andersen
kasajala@gmail.com

X-Class, Willemoesvej 2B, 4200 Slagelse - tlf. 58 57 41 40
AMR: Thomas Eriksen
thomerik@stofanet.dk