MEDLEM TR

TR i Slagelse Lærerkreds

Her finder du en oversigt over tillidsrepræsentanterne i Slagelse Lærerkreds - i alfabetisk rækkefølge.

Antvorskov skole, Sejerøvej 1, 4200 Slagelse  - tlf. 58 57 22 00
TR: Pernille Bang
pn@antvorskov.dk                         

Baggesenskolen, Birchnergade 1, 4220 Korsør - tlf. 58 30 21 21
TR: Birgitte B. Olesen
birgitte.b.olesen@skolekom.dk

Boeslunde Skole, Borgbjergvej 13, 4242 Boeslunde - tlf. 58 14 02 75
Kontaktperson: Helle Broløs
hellebroloes@live.dk

Broskolen, Birkemosevej 11, 4220 Korsør - tlf. 58 37 01 72
TR: Martin S. Bengtsen
martiniperu@hotmail.com

CSU, Rosenkildevej 88B, 4200 Slagelse - tlf. 58 57 57 60
TR: Anne Vestergaard
av@csu-slagelse.dk

Dalmose Skole, Blomstervænget 5, 4261 Dalmose - tlf. 58 11 15 10
TR: Per Holm-Hansen
per.holm9@skolekom.dk

Eggeslevmagle Skole, Skolevej 8, 4230 Skælskør - tlf. 58 57 97 50
TR: Rikke Johansen
rokke85@hotmail.com

Flakkebjerg Skole, Hovedgaden 34, 4200 Slagelse - tlf. 58 18 61 86
TR: Jacob Seersholm
jacob.seersholm@skolekom.dk

Hashøjskolen, Brovej 1, Slots Bjergby, 4200 Slagelse - tlf. 58 58 40 41
TR: Susanne Fog Poulsen
susannepoulsen20@gmail.com

Slagelse Heldagsskole, Rosenkildevej 88D, 4200 Slagelse - tlf. 58 86 90 05
TR: Johnny Lynge Hansen
basse_malle@hotmail.com

Hvilebjergskolen, Kirkerupvej 18, 4200 Slagelse - tlf. 58 54 51 38
TR: Per Rohde Hansen
perode@slagelse.dk

Kirkeskovsskolen, Næstved Landevej 632, 4243 Rude - tlf. 55 42 14 44
TR: Ras Glerup
skolen.ras@gmail.com

Klostermarken Skole, Klosterbanken 19, 4200 Slagelse - tlf. 58 57 35 60
TR: Peter Dam
pdam1970@gmail.com 

Konsulenterne, Langes Gaard, 4200 Slagelse
TR: Ulla Rasmussen
ulras@slagelse.dk

Marievangsskolen, Holmstrupvej 7, 4200 Slagelse - tlf. 58 52 29 94
TR: Klaus Kiaulen
kiaulen@hotmail.com

Nymarkskolen, Østre Allé 67, 4200 Slagelse - tlf. 20 18 44 00
TR: Steen Rosendahl Hansen
steen.rosendahl@gmail.com 

Omø Skole, Husmandsstræde 4, Omø, 4230 Skælskør - tlf. 58 19 91 80
Kontaktperson: Dorthe Winther
dorthe.winther@skolekom.dk

PPR Psykologerne, Næstvedvej 15, 4230 Skælskør - tlf. 58 57 36 00
TR: Agnete Dreier
agdre@slagelse.dk

Skælskør Skole, Gammelgade 10, 4230 Skælskør - tlf. 58 16 08 00
TR: Stine Leschly Schultz
stine.leschly.schultz@skolekom.dk

Stillinge Skole, Bildsøvej 80B, 4200 Slagelse - tlf. 58 54 70 58
TR: Astrid Kristiansen
astrid.kristiansen1@skolekom.dk

Storebæltskolen, Storebælts Erhverspark, 4220 Korsør - tlf. 58 57 23 50
TR: Jette Franklin Møller
jett0510@storebaeltskolen.skoleintra.dk 

Søndermarksskolen, Byskov Allé 41, 4200 Slagelse - tlf. 24 29 68 01
TR: Lene Hansen
lene.hansen11@skolekom.dk

Talehøre konsulenterne, Torvegade 24 2. sal th, 4200 Slagelse
TR: Karin Elmhøj Pedersen
keped@slagelse.dk

Tårnborg Skole, Tjærbyvej 1, 4220 Korsør - tlf. 58 38 03 59
TR: Martin Strandby Hansen
mstrandbyhansen@hotmail.com  

UU Vestsjælland, Willemoesvej 2B 1. sal, 4200 Slagelse
TR: Kim Leidecker-Ladefoged
kiml@uuvestsjaelland.dk 

Vemmelev Skole, Skolevej 2, 4241 Vemmelev - tlf. 58 38 33 31
TR: Katja Holm
katja.holm3@skolekom.dk

X-Class, Willemoesvej 2B, 4200 Slagelse - tlf. 58 57 41 40
TR: Thomas Schneevoigt Nørbæk
thomasnoerbaek@yahoo.dk